Dwie prezerwatywy naraz. Czy mogę być w ciąży? Proszę pilnie o odpowiedź

Witam,
mam 27 lat, parę dni temu współżyłam z chłopakiem. Mężczyzna mój miał nałożone dwie prezerwatywy naraz, gdyż nie mamy dużego wyboru jeżeli chodzi o prezerwatywy, gdyż jest uczulony. Strach przed pęknięciem prezerwatywy spowodował, że mężczyzna zabezpieczył się dwiema naraz.

Po stosunku sperma została w prezerwatywie i nie uległa uszkodzeniu. Przy stosunku towarzyszył mi okropny ból.
Martwię się, że jest to jednak wbrew zastosowaniu, gdyż zazwyczaj zakłada się jedną. Czy mogę być przez to w ciąży?
Na drugi dzień po intensywnym seksie miałam nabrzmiałe sutki i powiększone piersi oraz bóle w podbrzuszu, częste sikanie oraz zmiany w śluzie. Najpierw był to bezbarwny śluz, a po południu mleczny przypominający upławy. Na drugi dzień, choć wydaje mi się, że to za szybko zrobiłam test ciążowy, który wypadł - brak ciąży.
Co powinnam zrobić?

27 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy oraz jej zsunięcia ryzyko zajścia w ciążę jest małe. Należy jednak pamiętać,że prezerwatywy nie dają 100% ochrony przed ciążą. Użycie dwóch prezerwatyw nie było błędem.
Objawy, które się pojawiły na drugi dzień na pewno nie są związane z ciążą ponieważ za wcześnie na objawy ciąży. Aby się upewnić proponuję wykonanie  testu ciążowego najlepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki. Jest on wówczas najbardziej wiarygodny.

Pozdrawiam