Powiększone ujście nerki w ciąży
witam, 36 TC lekarz na wizycie powiedział ze ujście lewej nerki jest delikatnie powiększone i konieczne jest usg po porodzie. Co to oznacza? Nie można tego sprawdzić wczesniej?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Najprawdopodobniej chodzi o to ze byc może macica uciska moczowod i to powoduje poszerzenie miedniczki.bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.