Powiększone węzły chłonne i bóle podżebrowe

dzień dobry, 3 tygodnie temu robiłam USG węzłów chłonnych, które wykazało kilka powiększonych (największy 21x8mm). Od tamtej pory węzły nie wchłonęły się (mam je od co najmniej 2 m-cy). badania krwi w normie. Od czasu do czasu pobolewa mnie pod lewym żebrem. Jakie jeszcze badania powinnam wykonać? Na co wskazują moje wyniki? Bardzo się niepokoję, że to ziarnica.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powiększenie węzłów chłonnych wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.