Powiększone węzły chłonne, utrata wagi i nocne poty
Od 5 mies mam powiększone węzły na szyi, 1 za uchem i 1 na karku( wielkość 6mm wg USG. ). W pachwinach też wyczuwam twarde gulki (choć często miewałam infekcję dróg rodnych ).Krew z rozmazem, OB, CRP, LDH ok. Innych badań nie wykonywałam.Schudłam 5 kg. Kilka razy w nocy miałam poty.Ciągle się stresuję.USG brzucha było 10 mies. temu.-ok.Leczenie antybiotykiem bez rezultatu.USG szyi- kilka pow.węzłów o śr. 8mm-12mm.Dodam że u córki 5 letniej również wyczuwam węzły tkliwe na szyi od dawna.Co dalej?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie ma wyników badań, aby móc zasugerować możliwą przyczynę dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem. Należy wykluczyć przyczyny onkologiczne, zakażenia borelią, toksoplazmozą, EBV oraz HIV.