Powiększony brzuch po obudzeniu

co dzień rano wstając mam bardzo duzy brzuch nawet nic nie jedząc a czując się jak bym zjadła obfity obiad dlaczego ?

Proszę zwrócić uwagę co spożywa Pani na kolację, czy nie są to produkty, które mogą dawać nietolerancję pokarmową i wzdęcia. Zalecałbym wizytę u lekarza, bo potrzebna jest dokładna ocena Pani stanu - podstawa badanie fizykalne i ew. badania pomocnicze w razie potrzeby np. badania laboratoryjne, usg brzucha, a w razie konieczności bardziej specjalistyczne badania np. gastro-, czy kolonoskopia. Być może problem nie jest poważny, na pewno jest jednak potrzebna bezpośrednia ocena lekarska - dokładny wywiad i badanie fizykalne.

Z poważaniem,

Marek Derkacz