Powiększony brzuch, zawroty głowy, pogorszenie stanu cery i krew na papierze

Witam. co mi moze byc? od paru dni mam strasznie duzy brzuch, nawet jak zjem cukierka to mnie "wywala" do tego ostatnio mam zawroty glowy, zepsula mi sie cera i wlosy. czasami tez mam krew na papierze jak robie kupe. nie mam teraz ubezpieczenia i nie mam jak isc do lekarza i porobic badan. najbardziej mnie dreczy ten brzuch bo robi sie cieplo a ja sie wstydze rozebrac bo wygladam jak w ciazy. dziekuje za odp

Krwawienie z przewodu pokarmowego zawsze jest powodem do intensywnego poszukiwania przyczyny, zwłaszcza jeśli towarzyszy temu anemia, która w przypadku Pani objawów jest niewykluczona. Wskazane przez Panią objawy mogą wskazywać na różne stany, mogą być to zarówno hemoroidy, choroby zapalne jelita, jak nawet rak jelita grubego, chociaż jest on rzadki w tym wieku, to należy wziąć go pod uwagę. W Pani przypadku bezwzględnie wskazana jest pilna diagnostyka u gastroenterologa lub internisty, który prawdopodobnie zleci wykonanie badania kolonoskopowego po wykluczeniu innych przyczyn.

Piotr Pilarski

Niestety konieczna jest wizyta u lekarza. Nie mogę zgadywać co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję wizytę prywatną u internisty.

Pozdrawiam.