Powiększony węzeł chłonny szyjny a nadkwaśność

Witam Panie Doktorze. mam powiększony węzeł szyjny po prawej stronie, gdy jem powiększa się a wraz z nim rośnie mi coś pod językiem, lekarz rodzinny stwierdził jakąś nadkwaśność i przepisał antybiotyk 1000mg. po tygodniu brania wezeł zmalał ale nie do konca, zaczeło pojawiać sie to pod jezykiem w trakcie jedzenia, do tego przy myzyce o wysokich tonacjach trzeszczy mi w uchu. potykam siespie bardzo długo, nie wiem co mam robic. i do kogo sie zgłosic/? ponieważ jestem z granicą

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.