Powiększony węzeł chłonny z prawej strony szyi u 36-latki

Witam. Rok temu wyczulam z prawej strony szyi lekko powiększony węzeł szyi. Dwa tygodnie temu poszłam do lekarza i dał mi na morfologie z rozmazem, ob,Crp i rtg płuc. Wszystko wyszło dobrze.Usg szyi wykazało powiększony węzeł 1,3 x 0,4 mm ale lekarz twierdzi ze jest blisko skóry i bez zmian patologicznych więc mam być spokojna . Dał skierowanie na wycięcie.dalej się jednak martwię i nie śpię po nocach, czy sa podstawy? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonac zabieg zalecany przez lekarza, po badaniu węzła będzie można coś więcej powiedziec.