Powikłania po zabiegu krioablacji

Witam serdecznie.Mój Mąż (69 lat) przeszedł ponad rok temu krioablację.Niestyty wystąpiło u niego powikłanie po zabiegu,zastała porażona przepona płucna,i teraz ma bardzo poważne problemy z oddychaniem.Mamy pytanie jak długo musimy jeszcze czekać na poprawę tego stanu?Czy wogólę istnieje jakaś szansa na poprawę jego stanu po zabiegu?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko określić kiedy może nastąpić poprawa, czy mąż ma jakąś rehabilitację? w ciągu kilku miesięcy powinno być lepiej.
Pozdrawiam