Powracające bóle głowy przechodzące w ból oczu

Mam powracające bóle głowy przechodzące w ból oczu. Nie mam nadciśnienia- zazwyczaj 120/80. Mam 33 lata i raczej siedzący tryb życia. Nigdy nie stwierdzono u mnie problemów neurologicznych. Nie miałem też wypadku.Dodam, że głowa przestaje mnie boleć po gorącej kąpieli albo po wypiciu piwa. Co to może byc?

To zdecydowanie za mało informacji/ : "powracające bóle głowy przechodzące w ból oczu."
Konieczne badanie i pełna wizyta u Lekarza
Na pewno regularna aktywność fizyczna może okazać się bardzo pomocna, u osoby prowadzącej siedzący tryb pracy i życia?...
Gorąca kąpiel odpręża, rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie i relaksuje
Piwo daje poczucie odprężenia i poprawy nastroju, ale nie powinno stanowić "jedynego sportu". Grozi nadwagą i uzależnieniem , jeżeli jest spożywane zbyt często...