Powrót do biegania po usunięciu przepukliny
Biegam. Od 9 m-cy boli mnie prawa łydka. Po 30 dniach przerwy w treningach spowodowanej zabiegiem usunięcia przepukliny pachw. rozpocząłem treningi i rozpoczęły się problemy z łydką. Pierwsza wizyta u ortopedy zakończyła się przepisaniem leków podobno na lepsze ukrwienie. Druga wizyta: zdjęcie RTG - nie wykazało żadnych zmian. Rehabilitacja - 2 krotnie: magnetronik, wirówka i laser. Fizjoterapeuta 2 x pakiet. Poprawa krótkotrwała a dodatkowo od 2 m-cy ból w okolicy kostki, dwóch stóp.

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie, w Pana przypadku operacja przepukliny nie miała wpływu na ukrwienie nogi - naczynia są zbyt daleko od operowanego miejsca. Prawdopodobnie jest to koincydencja zdarzeń.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg