Poziom cukru a nadmierna potliwość

Witam ! Mam 30 lat od dłuższego czasu ciągle się pocę najbardziej po każdym powrocie z zakupów,od ok.miesiąca poziom cukru we krwi,jedn.na czczo 21,po całym dniu po godz.24 wynosił 58, 2 godz.po posiłkach nie przekracza 100-102,a przy nagłym wzroście do 111 mocno zaczęła boleć głowa,a po 2 godz po posiłku i powrocie z zakupów wyniósł 68,przy takich cukrach czuję się ospały,boli głowa i słabo widzę na oczy,takie objawy nasilają się wieczorami.proszę o szybką odpowiedź ,z góry dziękuję.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Wymaga Pan kontaktu z gastrologiem lub diabetologiem poniewaz moga to być objawy guzu insulinoma.