Poziom glukozy we krwi a objawy cukrzycy

Witam. Mierze poziom cukru we krwi glukometrem. Rano na czczo mam cukier 100, 1 godz po posiłku mam 107 2 godz po posiłku 98 czy to dobrze czy źle?? Dodam, że mam objawy podobne do cukrzycy. Miałam pobraną krew żeby oznaczyć glukozę i wyszło 100,1.

Jest już na granicy normy, mogą to być początki choroby. Proszę się zainteresować dietą dla cukrzyków i poczytać o indeksie glikemicznym.
Można na tym etapie zahamować rozwój choroby odżywiając się odpowiednio.