Poziom insuliny a łysienie

Witam. Bardzo prosze o porade: Czy wyniki insuliny; na czczo 6,9 po 1 godz (obciazenie glukoza 75g) 42,5 po 2 godz. 33, 4 / normy od 2,9 - 24,6 - wskazuja na zaburzona wrazliwosc na Insuline i byc powodem otylosci oraz powodem m.in. silnym lojotokiem i lysieniem ? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Nie można odpowiedzieć czy to insulinooporność bez wyników poziomu glukozy.

Pozdrawiam.