Pozytywne testy ciążowe w dniu planowanej miesiączki

ostatnią miesiączkę miałam 22.03,wg testu owulacja nastąpiła 7-8.04. kolejna miesiączka powinna wystąpić dzisiaj (21.04) w 18,19 i 20.04 robiłam kolejno po jednym teście ciążowym (pre-testy) z porannego moczu. wszystkie pozytywne i codziennie kreseczka bardziej wyraźna. byłam dziś na badaniu bhcg,wynik odbiorę jutro. jakie jest prawdopodobieństwo że testy faktycznie wykryły ciążę i jaki w przybliżeniu powinien być wynik hcg na ten dzień? dodatkowo mam drobne bóle brzucha, rzucam się na jedzenie

Aleksander Ropielewski

Testy mają wysoką wartość predykcyjną. Obecnie poziom beta hCG może wahać się od 5 do ok 350 mIU/ml.