Pozytywny test ciążowy i brązowe upławy

Witam! Ostatnia miesiaczke mialam we wrzesniu,po zrobieniu testu otrzymalam wynik pozytywny.Wszystko bylo dobrze do dzisial,poniewaz dostalam brazowych uplawow i odczuwam lekkie pieczenie.Boje sie!Niestety nie mieszkam w Polsce i ciezko jest o wizyte u ginekologa.Dzisiaj poszlam do lekarza ogolnego,zrobil mi badanie moczu i odeslal do domu,mowiac ze trzeba miec nadzieje.Nie wiem co robic,mam 34 lata,to pierwsza ciaza i marze o dziecku.Z gory dziekuje za pomoc.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w związku z pojawieniem się upławów powinno się wykluczyć infekcję dróg rodnych. Mimo wszystko wskazana jest w tym wypadku kontrola ginekologiczna i wykonanie badania ginekologicznego, zwłaszcza jeżeli bardzo zależy Pani na urodzeniu dziecka.