Prawdopodobieństwo gwałtu podczas snu

Witam. Czy jest możliwość nieświadomego współżycia np. kiedy do gwałtu dojdzie podczas snu a druga osoba sie nie obudzi (bez żadnych tabletek gwałtu czy działania alkoholu)? Jeśli tak to co można u siebie zaobserwować, jakieś bóle, pieczenie? Boję się, że kiedyś mogę w taki sposób zajść w ciążę kiedy będziemy gdzieś grupowo spali i jakiegoś chłopaka podkusi żeby się dopuścić takiej sytuacji.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tego typu sytuacja wydaje się być wysoce nieprawdopodobna. W przypadku podejrzenia gwałtu proszę niezwłocznie zgłosić sprawę policji.