Prawdopodobieństwo PCOS pomimo regularnych miesiączek i występowania owulacji

Dzień dobry. Co miesiąc mam miesiączkę, moje cykle trwają 26-29 dni. Co miesiąc robię testy owulacyjne wychodzą pozytywne 14 dnia cyklu. Czy mimo to mogę mieć PCOS?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie PCOS, wg kryteriów, jest możliwe, aczkolwiek mało prawdopodobne.