Prawidłowa dieta i problemy z nadwagą

Witam. Mam problem z nadwagą. Cały czas odżywiam się prawidłowo, jem tak jak powinnam to znaczy 5 posiłków dziennie bez podjadania i słodyczy. o regularnych porach, ale i tak nie mogę schudnąć, co mam zrobić?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

przyczyną może być zbyt wysoka kaloryczność diety, proszę wykonać analizę w pobliskim gabinecie.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska