Brak apetytu i niska waga u 18-latki

Witam, mam 18 lat przy wzroście 164 cm ważę 46/47 kg . Co więcej ciągle tracę na wadze. Nie mam apetytu i na prawdę bardzo mało jem. Być może jest to w mojej rodzinie dziedziczne, gdyż rodzeństwo również ma problemy z odżywianiem jednak kiedyś nie miałam z tym aż tak wielkiego problemu. Dodam, że w moim życiu ostatnio było bardzo dużo stresu. Czy konieczna jest wizyta u lekarza? Czy mogę poradzić sobie zwykłymi preparatami wspomagającymi apetyt z apteki? Jeśli tak to jakimi?

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z lekarzem i dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska