Prawidłowa waga osoby z 176 cm wzrostu

Nie wiem czy prawidłowo wysłałam dlatego pisze jeszcze raz. Mam córkę 40 lat strasznie szczupła 176 cm wazy 50kg. Oddzecka taka była szczupła dużo sie rusza biega i nie pamięta o jedzeniu. Jeśli jej ktoś przygotuje dużo warzyw sałatek mało mięsa to zje ale sama nie ma czasu na jedzenie . Jej syn 12 ,lat chudzutki nic słodkiego żadnych soków matka nie pozwoli.zadnych bułek,co robić czy córka prawidłowo wazy, badania krwi w normie.zal dziecka zjadloby ciasto od babci ale nie wolno napiszcie do mni

Droga Mamo i Babciu,

to, że matka troszczy się o zdrowie dziecka to bardzo dobrze. Soczki i ciasto nie jest potrzebne dla zdrowia dziecka. Jeśli wnuczek prawidłowo rośnie, nie choruje nie martwiłabym się na zapas.

Co do masy ciała córki - jest to faktycznie niedowaga. Jeśli jednak córka od zawsze jest szczupła, a wyniki są w normie to nie ma powodów do niepokoju. :)

Pozdrawiam