Prawidłowość wyników badań
Witam!
25.11 lekarz robił mi USG i nie stwierdził ciąży. Wynik HCG Beta (z krwi) z tego dnia wynosił 395,40mIU/ml. Wynik powtórzyłam 27.11 i wyniósł 368,60 mIU/ml. Jednak na pierwszym wyniku mam wpisany wiek 37 lat, a na drugim 38.
Czy wiek tutaj ma jakieś znaczenie? Czy jeszcze jestem w ciąży,czy mogłam poronić, bo 24.11 miałam ból brzucha i lekkie krwawienie?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Joanna

KOBIETA ponad rok temu
Dzień dobry!
Brak wzrostu poziomu Bhcg świadczy o tym,  że ciąża sie nie rozwija. Najprawdopodobniej doszło do poronienia tej bardzo wczesnej ciąży.
Z poważaniem