Prawie nie mam piersi - jaka jest tego przyczyna?

Mam 24 lata, prawie nie mam piersi - jaka jest tego przyczyna? Jedna pierś jest większa, jedna mniejsza. Dlaczego mam małe piersi, prawie niewidoczne, w tym wieku?

24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wielkość piersi to kwestia indywidualna. Poza uwarunkowaniem genetycznym, oczywiście w niektórych sytuacjach niewielki rozmiar piersi jest kwestią zaburzeń hormonalnych w organizmie lub wad wrodzonych (np. wrodzony zanik mięśnia piersiowego większego - tzw. zespół Polanda).
Aby ocenić czy w Pani przypadku istnieją jakieś nieprawidłowości związane z wielkością piersi powinna Pani zgłosić się do lekarza ginekologa. Bez badania lekarskiego naprawdę nie da się tego stwierdzić.

Pozdrawiam serdecznie