Prawostronny ból głowy u 20-latki

Witam od dwoch dni mam straszny prawostronny bol glowy. Zlokalizowany jest w jednym miejscu w srodku glowy . bol nasila sie w momencie mrugania prawym okiem. Bralam juz leki zaden nie pomaga. Pierwszy raz w swoim zyciu mam taka dolegliwosc. Czy to cos wiecej niz migrena?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże migrenowe. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie zatok. Wskazana jest wizyta u lekarza.