Preparaty do stosowania na pajączki w obrębie ud i łydek

Witam. Mam 18 lat i problem z pajączkimi szczególnie na udach ale na łydkach. Są one praktycznie niewidoczne. Chciałam dowiedzieć się czy są jakieś maści bądź żele dzięki którym te drobne pajączki się wchłoną. Proszę o fachową i wyczerpującą odpowiedź.

Witam
Nie ma na rynku preparatów zarówno doustnych jak i miejscowych, po których znikną pajączki. Pajączki to poszerzone nieprawidłowe naczynia żylne. Żeby je zlikwidować należy zamknąć naczynie albo skleroterapią lub laserem bądź falą radiową.
Jeżeli jednak tak, jak Pani pisze, pajączki są praktycznie niewidoczne proszę spróbować preparatów uszczelniających naczynia np z wit. K - Auriderm XO lub żeli z troxorutyną, kasztanowcem itp.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska