Prezerwatywa w pochwie po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Kochałam się z moim chłopakiem po czym po trzech dniach po stosunku (wczoraj) wyszła ze mnie prezerwatywa, ktora zostala po stosunku.. nie czułam jej i z chłopakiem nie zauważyliśmy jej braku po stosunku. Mój chłopak powiedział, że nie spuścił się w nią, ale mimo tego boje się, że może coś z tego wyjść.. Miesiączkę powinnam dostać za 11 dni, wyliczyłam że robiliśmy to w dzień płodny.. Czy wszystko będzie w porządku ?

Dla pewności radzę wykonać domowy test ciążowy.

Pozdrawiam!