Problem nieświeżego oddechu

Nieświeży oddech od wielu lat. Alergik. Mycie zębów, jezyka - starcza na 20 minut. Stomatolog wykluczył problemy stomat. Dieta nie pomaga, jedynie airlift oraz cynk org. Wymazy gardło, język- nic nie ma. Laryng: migdałki, zatoki OK. Krzywa przegroda. Zlecono diagnostyke chlamydii igG i IgA-pozytywne (56,07 i 1,16). Gastrosk: błona śl. z niewielkim odcz. zapalnym, w żołądku znaczne ilości treści śluzowo-żółciowej. Test SIBO (jelita) - pozytywny. Wiele badań..Jak mogę z tym problemem walczyć?

Wszystko po kolei:
Sibo 6 dni Xifaxan 2x1 a potem silne probiotyki
Żołądek zaczalbym naturalnie - siemię lniane, woda z cytryna a przede wszystkim zaparzac codziennie korzeń imbiru
Chlamydiaza - to trudniejsze bo leczenie jest 6 miesięczne. Jest możliwość antybiotykoterapii albo dobrego protokołu ziółowego. U moich pacjentów i jedno i drugie działa

PS
Brzydki oddech to często kwestia tzn biofilm ów bakteryjnych. Trzeba popróbować eugenol (goździki i cynamon) z zioła np banderol i zamienniki cukrów stevia erytrytol xylitol