Problem ropiejących oczu

Dzień dobry, chciałam zapytać o problem ropiejących oczu. Od zawsze, kiedy wstaję rano mam powieki dosłownie sklejone od ropy i nie wiem dlaczego. Dodatkowo w dziecinstwie bardzo często miewałam gradówki, dwie z nich były usuwane chirurgicznie. Z góry dziękuję za sugestie co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na przewlekły stan zapalny. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.