Problem z akceptacją własnej płci

Mam pytanie , ja w młodych latach przymierzyłem ukratkiem body gimnastyczne damskie na sobie, czułem się bardzo dobrze i rozlużniony, również raz przymierzyłem sukienke, w której tez się dobrze poczułem, oczywiśćie chcę porozmawiać o tej sprawie z seksuologiem, ale w naszej okolicy chyba nie ma . A na wizyte prywatną mnie nie stać , gdyż wiem że są dość drogie.

Zakładam hipotetycznie jednak, że ma Pan więcej wątpliwości związanych ze sferą intymną.
Jeśli tak jest, to może warto jednak byłoby uskładać potrzebną sumę na wizytę u wybranego seksuologa?
Niestety medycyna seksualna nie jest aktualnie refundowana przez NFZ.
To Pan decyduje, co jest dla Pan ważne w życie, w jakiej kolejności Pan inwestuje w siebie.
Kontakt z wybranym specjalistą daje zwykle więcej, niż godziny spędzone na Forach i Portalach.
Pozdrawiam Pana. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Niestety, usługi seksuologiczne nie znajdują się obecnie w koszyku świadczeń gwarantowanych NFZ, stąd nie jest możliwa taka wizyta u seksuologa, a wyłącznie w gabinecie prywatnym. Z pewnością może Pan za to udać się do psychologa, psychoterapeuty, co jest usługą refundowaną.

Pozdrawiam!