Ile kosztuje wizyta u seksuologa?

Witam , nadal czuję pociąg do damskich ubrań , chciał bym sobie kupić damskie body gimnastyczne lub niebieską sukienkę do kolan a do tego czarne obcisłe leginsy i dobre buty i wbrać się na wycieczkę. Dlatego interesuje mnie ile kosztuje wizyta u seksuologa, gdyż chcę porozmawiać o tych sprawach z kompetentną osobą

Najlepiej zadzwonić do pobliskich gabinetów.
Najczęściej jest to między 100 a 200zł.
W niektórych miastach (Łódź, Poznań) jest możliwość konsultacj bezpłatnej, na NFZ.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Cenniki wizyt są indywidualne w różnych gabinetach. Wszelkie informacje na ten temat znajdzie Pan na stronie internetowej konkretnego seksuologa lub dzwoniąc z takim pytaniem.

Pozdrawiam!