Stosowanie kosmetyków przeznaczonych dla kobiet i zakładanie damskich getrów przez mężczyznę

Mam pytanie, czy może mieć to wpływ na płeć , bo często w czasie kąpieli i po niej stosuje żele intymne,balsamy, oliwki pielęgnacyjne do ciała dla kobiet. Równierz od dwóch lat chodzę do kosmetyczki , robić depilację metodą woskową. Ponadto w swojej szafie mam damskie getry , które ubieram na siebie i noszę jako bieliznę. Szkoda że usługi seksuologiczne nie są refundowane z NFZ

Witam
dobrze że jest Pan mężczyzną dbającym o siebie. mamy 21 wiek mężczyźni chodzą do kosmetyczek, golą nogi i w tym nic złego nie ma, wręcz przeciwnie. Ale nie ma to wpływu na płeć za to na pewno na atrakcyjność, ładnie pachnący mężczyzna....
pozdrawiam
anna suligowska

Wszystko zależy od motywacji do tego typu działań, a także od stopnia ich "seksualności". Może warto na początek skorzystać z pomocy psychologa i przyjrzeć się temu? Taka pomoc często jest oferowana w w ramach kontraktu NFZ w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz NZOZach.