Chęć ubierania damskich strojów u 38-latka

Witam ponownie , dobrze sobie z tym radzę, nie ukrywam że podobają mi się damskie body gimnastyczne, czy kombinezony, lub stroje tenisistek, mam ochotę nie raz włożyć taki strój na siebie. W otoczeniu raczej nie mówie o takich sprawach , gdyż brakuje tu ludzi wyrozumiałych na takie tematy, a co chodzi to istotnie jak bym się miał narodzić ponownie to wybrał bym sobie płeć żeńską.

Dzień Dobry,

Warto odróżnić same myśli od przymusu działania. Wiele osób dorosłych ma różne fantazje które zachowuje tylko dla siebie - nie ma w tym nic zdrożnego :).
Gdyby nadal czuł się Pan z tym jakoś nieswojo to warto pomyśleć o wizycie u seksuologa.Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka