Czy wkładanie ciuchów mojej żony wymaga leczenia?

Witam, bardzo lubię wkładać Body mojej żony, niezmiernie mnie to podnieca, czy to powód do obaw? Dodam że lubię zabawy z użyciem odbytu.

Dzień dobry,

Pana opis wskazuje na prawdopodobieństwo wystąpienia u Pana zaburzenia określanego ogólnie jako transwestytyzm. Wyróżnia się dwa rodzaje transwestytyzmu: tzw. transwestytyzm w typie podwójnej roli, polegający na przebieraniu się w stroje kobiece, któremu towarzyszy zadowolenie i przyjemność, a którego zasadniczo nie uważa się za zaburzenie oraz transwestytyzm fetyszystyczny, polegający na przebieraniu się w stroje kobiece, któremu towarzyszy podniecenie seksualne, rozładowywane najczęściej poprzez masturbację. Trzeba dodać, że w przypadku transwestytyzmu fetyszystycznego, ten rodzaj zaspokajania potrzeb seksualnych jest dominujący, albo jedyny, co je kwalifikuje do zaburzeń preferencji seksualnych. Jako, że nie opisał Pan swojego życia seksualnego, trudno określić, czym jest Pana "przypadłość".

Ze względu na powyższe sugerowałbym konsultację seksuologiczną, podczas której, po przeprowadzeniu wywiadu seksuologicznego, specjalista mógłby doprecyzować Pana problem oraz wskazać sposoby na jego ewentualne rozwiązanie.

Pozdrawiam.
Maciej Rutkowski www.abovo.bialystok.pl

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Odpowiadając na Pana pytanie..., pytanie jest wielowątkowe.
Zależne od:
1. Czy o Pana słabości wie Pana Małżonka? Czy ukrywa Pan tę stronę Swojej kobiecej części?
2. Jak układa się Państwu życie seksualne/erotyczne/intymne?
3. Czy przebieranie się w bieliznę damską (body) oraz "zabawy z użyciem odbytu", to dla Pana jedyne sposoby uzyskania pobudzenia seksualnego/orgazmu?
4. Jak wygląda Pana satysfakcja seksualna, z Małżonką, bez "body Pana Żony"
5. Czy zasygnalizowane przez Pana wątki, łączą się z innymi fantazjami?

Być może będzie potrzeba specjalistycznego leczenia?

Powyższe pytania, widziałabym jako zaproszenie dla Pana, do osobistej konsultacji seksuologicznej, celem uzyskania odpowiedzi na Pana wątpliwości.

Serdeczności oraz pomyślności Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605