Nieśmiałość u 25-latka

Dzien dobry mam 25 lat i jeszcze nie miałem zadnej dziewczyny jestem nieśmiały teraz z powodu operacji kolana spotykam się umnie w domu z fizioterapełtka która pomaga mi wrócic do zdrowia bardzo mi się podoba można powiedzieć ze się w niej zakochałem ale nie wiem jak się dowiedzieć czy ma chłopaka a drugi problem to czy ona skończyła studia ja tylko zawoduwka czy to nie będzie przeszkadzać proszę o odpowiedz

najlepiej rozmawiac, delikatnie zaproponowac kawe i zobaczyc co nastapi...to naturalne, ze jak tesknimy za płcia przeciwna, to zakochujemy sie w pierwszej osobie, ktora jest blizej nas... czasem wychodza z tego zwiazki, czesciej nie....jesli zaczniecie niezobowiazujaco rozmawiac, to szybko sie Pan dowie, czy ma chłopaka, studia i czy jest zainteresowana znajomoscia w innym charakterze niz obecnie. jesli nie bedzie zainteresowana, prosze nie brac tego personalnie do siebie, tylko potraktowac jak miły czas i mozliwosc nauczenia sie czegos o sobie w kontaktach damsko-meskich... niesmiałosc najłatwiej ogarnac spotykajac sie coraz czesciej z ludzmi...i uczac sie siebie w kontaktach.mozna tez nad tym popracowac na psychoterapii.pozdrawiam Violetta Ruksza

Witam. Może jak by były w otoczeniu inne dziewczyny/kobiety to by się okazało, ze zakochanie przeszło. Może lepiej jak by była ostatnia godzina rehabilitacji i mielibyście się nie zobaczyc, albo przedostatnia, to wtedy może Pan by się spytał.
Magdalena Brabec