Rozstanie z chłopakiem i spotkanie na seks

zostawiłam chłopaka, wyjechałam do Holandii a pomimo wszystko bez przerwy piszemy ze sobą o seksie i o tym jak nam razem było dobrze. Mamy sie spotkać na szybki numerek po moim powrocie. nie wiem czy robie dobrze pisząc z nim

Witam,
z tego co pani pisze wynika, że być może uczucie, które było między Wami do końca nie wygasło. A jeśli tak jest, to można spróbować spotkać się i wtedy postanowić co dalej robić ze sobą.
Pozdrawiam

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, jesli postanowiła sie Pani z nim rozstac to chyba nie. Wiadomo, że najłatwiej teraz bedzie Wam zaspokoic potrzeby seksualne razem, bo mimo rozstania dobrze sie dogadujecie. Jesli jedank jest jakas przyczyna, ze postanowiliscie sie rozejsc, to warto zerwac kontakt zupelnie albo przynajmniej ograniczyc do minimum i nie rozmawiac o seksie. Inaczej nie bedziecie w stanie zaangazowac sie w inny zwiazek.
Pozdrawiam.