Rozstanie z chłopakiem w związku na odległość

Witam. Chciałabym zerwac ze swoim chłopakiem. Jesteśmy razem 4 lata. Jest to związek na odległość,widzimy się raz w miesiącu. On ma 20 lat. Z jednej strony go kocham,a z drugiej nienawidzę. Nie wiem co mam robić. Ten związek stał się chłodny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję spotkać się z chłopakiem i porozmawiać szczerze o wszystkich wątpliwościach i najlepiej razem podjąć jakąś decyzję. być może bliższe zamieszkanie będzie wchodziło w grę.