Propozycja kolejnych spotkań po rozstaniu

Rozstalismy się z partnerem była to obustronna decyzja. Co miesiącu próbował się skontaktować jednak ja wolałam tego uniknąć. Potoczyło się tak że spotkaliśmy sie 3 miesiące po rozstaniu. Byłam przekonana że o nasze ostatnie spotkanie. Jednak on zaproponował kolejne. Nic z tego nie rozumiem. Jak można to wyjaśnić?

Zamiast sie domyślać, lepiej zapytać byłego partnera, czego oczekuje po tych spotkaniach oraz, co jest jego motywacją do ich podejmowania. Będzie Pani sie mogła do tego odnieśc i podjąc decyzję, czy Pani to takze odpowiada i chce Pani kontynuować znajomość, czy jest to zbyt trudne.

Jak długo byli Państwo razem? Dlaczego zdecydowała Pani o takim kroku? Te i wiele innych pytań musi Pani sobie zadać, aby dowiedzieć się czy na pewno chce się Pani spotykać ze swoim partnerem. Musi Pani też zastanowić się dlaczego zgodziła się na spotkanie, które już miało miejsce. Oczywiście w tej sytuacji najlepszy będzie kontakt celem wyjaśnienia co Pani partner chce uzyskać przez te spotkanie. Fakt, że co miesiąc próbował się z Panią skontaktować może świadczyć o tym, że chce odnowienia relacji. To jednak tylko domysły. Odpowiedź uzyska Pani wyłącznie pytając go.

Witam Panią. Skoro Pani na miejscu trudno wyjaśnić zachowanie osoby, którą Pani zna to mnie tym bardziej na odległość trudno jest rozpoznać intencję osoby, której nie znam. Myślę, że tylko ta osoba jest w stanie rozstrzygnąć o co mu chodzi. Ważniejsze wydaje mi się czego Pani potrzebuje. Napisała Pani, że unikała kontaktu z byłym partnerem a jak już Spotkaliście się to myślała Pani, że to ostatni raz. Wygląda na to, że dla Pani ta relacja jest zamknięta. Proszę zadbać o siebie i swoje potrzeby. Zastanawiając się o co chodzi drugiej osobie może Pani zajmować się jego potrzebami a wówczas łatwo siebie stracić z pola uwagi. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/