Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozstanie i utrzymywanie kontaktu z byłym

Chłopak zerwał ze mną po paru miesiącach. Byłam dla niego pierwsza, ma 0 doświadczenie. Powiedział, że nie czuje, że to na cale życie. Jednocześnie chce utrzymać kontakt, zalewa się łzami, gdy uświadamiam mu, jak będzie wyglądalo jego życie. Zaproponowałam odbudowanie związku, ale jest nieugięty. Byłam szczęśliwa i on na takiego wyglądał. Prawdopodobnie ma problemy psychologiczne. Czy jest szansa, by wrócił? Mówi o mnie w superlatywach, mówi, że jeśli stanie mi się krzywda, to sobie coś zrobi...
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Gdy ukochana osoba odejdzie

Mgr Ewa Czernik Psycholog, Łódź
62 poziom zaufania

Witam,

To nieprzyjemne doświadczenie dla Pani i Pani byłego partnera. Partner ma prawo wybrać i zdecydować czego potrzebuje. Tak naprawdę trudno stwierdzić, jak życie się dalej potoczy i co się wydarzy dla Was obojga. Może chcą Państwo skorzystać z psychoterapii par by dokładnie wyjaśnić swoje potrzeby i podjąć odpowiednie decyzje?.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

0

Dzień dobry. Nie pisze pani zbyt wiele o swoich potrzebach - czy pani chce być z tym chłopakiem?Czy chce/może pani być jego przyjaciółką? teoretycznie możliwość aby wrócił istnieje - jednak czy odpowiedziała sobie pani na pytanie jak długo jest pani w stanie czekać? Proszę sobie odpowiedzieć na te pytania. Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy