Problem z długością współżycia w wieku 22 lat - jak to leczyć?

Mój narzeczony ma 22 lata, jesteśmy ze sobą półtora roku, ale kiedy zaczynamy współżyć, to cała zabawa kończy się po minucie. Czemu on tak szybko kończy i czy można to jakoś leczyć?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Pani narzeczony ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Jest on zazwyczaj spowodowany przyczynami psychogennymi. Istnieje parę prostych sposobów, aby sobie pomóc, zanim Pani narzeczony zdecyduje się na wizytę u seksuologa.

Najprostszą metodą jest seks w prezerwatywie albo nawet dwóch. Stosunek będzie wtedy trwał znacząco dłużej.

Innym sposobem jest też próba dwukrotnego współżycia w krótkim odstępie czasu. Drugi z nich powinien być znacznie bardziej satysfakcjonujący.

Można też zasugerować Pani narzeczonemu, aby podczas seksu usilnie myślał o czymś, co podniecające dla niego nie jest (pracy, piłce nożnej itp).

Mimo iż te rady wydają się śmieszne, powinny przynieść poprawę. W ostateczności proponuję profesjonalną poradę u seksuologa.