Problem z erekcją a przyjmowanie tabletek Permen

Witam mam 18 lat i jestem w okresie dojrzewania . Mam problem z erekcją i zakupiłem tabletki Permen , czy to dorbe rozwiazanie ? Dodam , ze zaczalem miec dopiero tradzik na twarzy , włosy pod pachami itd. Czy branie tego jest dobre ? Dodam , ze moj problem polega na tym , ze penis przed stosunkiem nie chce stanac , podczas gry wstpenej nic sie nie dzieje , lecz podczasz masturbacji nie mam z tym problemu .

Dzień dobry!

Ze względu na fakt, że podczas masturbacji erekcja jest prawidłowa, a trudności pojawiają się jedynie podczas zbliżeń, prawdopodobnie jest Pan osobą całkowicie zdrową, a problemy naturalnie wynikają ze stresu, niepokoju związanego z początkami życia seksualnego.
Stosowanie suplementów diety jest bezzasadne i niepotrzebne.

Pozdrawiam!