Problem z erekcją przy próbie zbliżenia z partnerką a uzależnienie od pornografii

Witam. Mam 19 lat i mam problem seksualny. A mianowicie jest to problem z erekcją przy próbie zbliżenia z partnerką. Problem nie wystapił raz, dzieje się tak przy każdej próbie współżycia. Jestem po miesięcznej kuracji lekiem "Vigrax" - efekt? Żaden. Cały problem polega jednak na tym że nie mam problemów z erekcją podczas masturbacji. Czy to może być uzależnienie od porongrafi którą wcześniej w dużych ilościach "przerabialem"?

Dzień dobry!

Wymieniony przez Pana środek nie jest lekiem, a suplementem diety, który nie zawiera odpowiedniej dawki substancji czynnej - nie leczy więc zaburzeń erekcji i jego stosowanie jest bezzasadne.

Ze względu na to, że erekcja podczas masturbacji jest prawidłowa, problem podczas zbliżeń prawdopodobnie wiąże się z czynnikami psychologicznymi, emocjonalnymi, nawykami masturbacyjnymi przy pornografii itp.

Proszę skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!