Problem z erekcją i niechęć do seksu po dwóch latach abstynencji

Jestem chłopakiem, życie seksualne zaczęłem dojść wcześnie , miałem stałego partnera , uprawiałem seks prawie codziennie i miałem ochote do tego, czułem się bardzo dobrze , dużo sportu uprawiałemi miałem wysportowaną sylwetkę.Od 2 lat nie mam partnera i nie uprawiam seksu , wstrzymywałem siebie, chociaż odczuwałem bardzo dużą potrz seksu,teraz prawie nie mam erekcji, seksu się nie chce, pojawiła się otyłość ,zaczęłem sie pocić mocno, depresja i mam jakas nienawisc do dziewczyn(niewiem dlaczego)

Witam,
Kontakt internetowy daje dość ograniczone możliwości.
Myślę że warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty/seksuologa, osobistej konsultacji.
Można udać się.do Poradni Zdrowia Psychicznego.
Warto zadbać.o siebie.
Pozdrawiam