Problem z erekcją po odstawieniu tabletek antydepresyjnych

Witam, Odstawiłem tabletki antydepresyjne Setalof, prawie 4 tygodnie temu. Brałem przez 5 miesięcy małą dawkę pół tabletki (50mg), później na trochę całą tabletkę (100mg). Podczas brania tabletek libido było na wysokim poziomie, jednak po ich odstawieniu jest duży problem, z podnieceniem i utrzymaniem erekcji. Członek potrafi opaść nawet podczas penetracji czy też seksu oralnego. Mam wrażenie, że tabletki mnie uszkodziły trwale...

Witaj!
Obawy co do uszkodzenia są przedwczesne a to z powodu tego że proces odstawienia leku u każdego pacjenta może być inny i trwać bardzo rożnie, dlatego tez dochodzenie do normalnego stanu dla pana może się wydłużyć czasowo. Lek ten powinien mieć w ulotce informację na temat skutków ubocznych , proszę przeczytać. Jeśli nadal będzie miał pan problemy to proszę zgłosić się do lekarza , który to panu wypisał lub do seksuologa.
Pozdrawiam