Problem z objawami neurologicznymi 35-latka

Od pół roku zmagam się z objawami neurologicznymi. Mam zawroty głowy i problemy z koordynacją, jestem osłabiony, bolą mnie mięśnie, dzwoni w uszach. Miałem też skoki ciśnienia, które kardiolog zakwalifikował jako nadciśnienie i przepisał leki. Skoków już nie mam, ale inne objawy tak. Robiłem już chyba wszystkie możliwe badania. Rezonans głowy bez zarzutu, USG tętnic szyjnych i nerkowych, USG brzucha w normie. Hormony tarczycy w porządku, w badaniach krwi wszystko w porządku oprócz dwóch rzeczy - minimalnie podwyższony kwas moczowy, dwukrotnie przekroczony parathormon. Scyntygrafia przytarczyc w normie. Miałem też nisko witaminę D, ale wyrównałem. Co jeszcze mogę zrobić, żeby wykluczyć prawdopodobieństwo jakiejś poważnej choroby?

Witam! Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Ból głowy może mieć charakter napięciowy. Przy zaburzeniach nerwicowych często dochodzi do somatyzacji. Powodzenia W. Ł.