Problem z odbytem u kierowcy tira

witam pisze w takiej nie typowej sprawie jestem kierowca tira i od jakiegos czasu czuje sie dziwnie odczowam dziwne uczucie w okolicach odbytu nie jest to swedzenie ani pieczenie nie jestem w stanie tego opisac co to moze byc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam serdecznie, problem jest raczej typowy dla osób mających pracę siedzącą. Najprawdopodobniej ma Pan hemoroidy. Jeśli nie ma krwawienia warto używać czopki i kremy dostępne w aptekach bez recepty.