Krwiak nadtwardówkowy i picie alkoholu a problem z odczuwaniem emocji

Witam, mam pytanie. Miałem krwiaka nadtwardówkowego, piłem alkohol, uderzyło mi na psychikę i teraz nie czuję emocji. Jestem osłabiony po operacji krwiaka nadtwardówkowego, wszystko było bardzo dobrze, ale od tego czasu minął już rok. I teraz mam pytanie czy to wszystko może wrócić? Czy jest jakaś szansa, że jeszcze będzie lepiej? Nie wiem co mam robić... Zastanawiam się czy na brak odczuwania emocji i problemy psychiczne wpłynęła operacja krwiaka nadtwardówkowego czy stało się jeszcze coś innego. Co mam robić? Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Głupieję już przez to, bo naprawdę mój stan jest dla mnie bardzo uciążliwy, a nie potrafię sobie z nim poradzić. Czy operacja krwiaka nadtwardówkowego może pozostawić po sobie takie spustoszenie w psychice? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i chęć pomocy. Pozdrawiam.

Witam,to jest pytanie do neirologa lub chirurga.Od strony psychologicznej wnioskuję,że uczucie spokoju wewnętrnego jest dla Pana problemem takim samym,jak dla ludzi z chcących spokoju-jego brak.Otóż,tak może wyglądać brak problemów,a to dlatego,że wobec zagrożenia życia,które przeżywał Pan niedawno,wszystko inne wygląda niepoważnie.WSZYSTKO.