Problem z opuchlizną kolan

Mam 30 lat i problem z nogami. Puchna, bola, po calym dniu pracy mam wrazenie ze kolana sa dwa razy wieksze, i nawet podczas chodzenia jedno zahacza o drugie. Mam stojacy i chodzacy tryb pracy, jestem menagerem w sklepie z zywnoscia. Jakies 2-3 miesiace temu zauwwazylam przyrost cellulitu. poczytalam troche o jego rodzajach i wywnioskowalam ze jest to cellulit wodny. Zaczelam wiec brac hydrominum i pic duzo wody. dodam ze obrzeki nie sa spowodoowane nadmiarem wody. A Cellulit rozwija sie nadal

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie objawy związane są z niewydolnością krążenia lub zastojem zylnym.