Problem z ósemkami a możliwość znieczulenia ogólnego

Mam problem z ósemkami, rosną trzy na raz-dwie dolne sa położone poziomo a górna uwaga- do góry nogami. Dentysta powiedział że powinnam usunąć gdyż uciskają na zęby obok. I tu rodzi sie problem panicznie sie tego boje. usówalam migdaly i zabieg był co delikatnie mówiąć okropny od tego czasu boje się okropnie wszystkiego co wiąrze się z robieniem czego kolwiek w buzi. Stomatolodzy w mojej okolicy nie chcą zrobić tego w znieczuleniu ogólnym czy rzeczywiście jest to niebezpieczne wręcz niemożliwe?

Witam!
Jeżeli ten zabieg jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym to jest to takie znieczulenie jak do zabiegów w znieczuleniu ogólnym. Wiąże się z takim samym ryzykiem jak każde znieczulenie. Odpowiadając na pani pytanie, czy jest niebezpieczne? - jeżeli będzie dobre znieczulenie z monitorowaniem to ryzyko jest znacznie mniejsze, czy jest możliwe? - absolutnie tak.
Pozdrawiam.