Problem z przedmuchaniem jednego ucha

Witam. Od ponad pol roku nie moge zdiagnozowac dlaczego nie moge przedmuchac jednego ucha. Powietrze w nim nie chce "strzelic" i przy napinaniu miesni slysze w nim szum. Larungolog wykonal audiometrie i stwierdzil, ze gdyby kazdy slyszal tak jak ja to byloby super i odeslal mnie z kwitkiem. Jakie moge wykonac badania na wlasna reke? Chce isc po badaniach prywatnie. Czego to moze byc przyczyna? Czy moze wina lezec po stronie zwyrodnienia kregoslupa szyjnego, ktore mam stwierdzone? Poprosze o odp.

prosze Pani nie trzeba wykonywać badań żeby potwierdzić niedrożność trąbki wystarczy wierzyć ze tak pani to odczuwa oraz obejrzeć błonę bębenkową podcczas tzw próby valsalvy, wtedy mamy potwierdzenie, jeśli dolegliwość nie ustąpi po lekach które należy zaaplikować to można wykonać np kateteryzację, ale najpierw leczenie trąbki słuchowej