Problem z przybraniem na wadze, ciągłe zmęczenie i senność u 20-latka

Witam mam pytanie mam juz 20 lat i jak na swój wiek jestem chudy dużo jem i nie moge zgrubnąc ,jestem ciągle zmęczony ,dużo śpie czy to moze byc jakas poważna choroba ? prosze o odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam! Jeżeli przez całe swoje życie jest Pan szczupłą osobą to nie powinno być to niepokojące. Inne objawy mogą być wynikiem stresu, danej sytuacji życiowej i przewlekłego przemęczenia. Oczywiście jeżeli taki stan otrzymuje się przewlekle to proszę o konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu. Pozdrawiam